Howell rośnie na przekór GPW

Dariusz Karolak
opublikowano: 16-10-2001, 00:00

Sesja poniedziałkowa upłynęła pod znakiem korekty na dużych spółkach i poszukiwaniach nowych gwiazd. Kilka się znalazło. M.in. Howell, który od 4 sesji rośnie na większych od średnich obrotach, chociaż trudno nazwać je dużymi. Ponieważ nic na giełdzie nie dzieje się przypadkiem warto zastanowić się dlaczego tak szybko zmieniło się nastawienie do tej spółki. Może mieć to związek z proponowanymi przez WZA zmianami w statucie umożliwiającymi skup własnych akcji do umorzenia.

Z punktu widzenia AT wzrosty są logicznym następstwem przełamania linii 10-miesięcznej bessy na wykresie wolumenowym. Poprawa notowań jest potwierdzona zachowaniem większości wskaźników. Potwierdzają je wszystkie szybkie oscylatory oraz układ ruchu kierunkowego, który zasygnalizował początek średnioterminowego odreagowania.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Howell rośnie na przekór GPW