Impel Cleaning ma umowy wartości 13,4 mln zł

opublikowano: 17-01-2007, 20:24

Spółka zależna Impela, Impel Cleaning podpisała cztery umowy o łącznej wartości ok. 13,4 mln zł. Największy z kontraktów został zawarty z Pocztą Polską, a pozostałe z TVP, Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Kompanią Węglową - Oddział KWK "Sośnica-Makoszowy" w Zabrzu.

Spółka zależna Impela, Impel Cleaning podpisała cztery umowy o łącznej wartości ok. 13,4 mln zł. Największy z kontraktów został zawarty z Pocztą Polską, a pozostałe z TVP, Bankiem Gospodarstwa Krajowego oraz Kompanią Węglową - Oddział KWK "Sośnica-Makoszowy" w Zabrzu.

Umowa z Pocztą Polską została zawarta na trzy lata i obejmuje utrzymanie czystości wewnątrz ok. 300 obiektów oraz na terenach do nich przyległych. Wszystkie budynki objęte pracami Impel Cleaning znajdują się na terenie północnej Polski.

Podpisanie kontraktu z TVP jest rozszerzeniem współpracy z tą firmą - Impel Cleaning sprząta m.in. wrocławski i bydgoski oddział Telewizji Polskiej. Nowa umowa obejmuje świadczenie kompleksowych usług porządkowych przez trzy lata w dwóch budynkach TVP, znajdujących się przy ul. Woronicza w Warszawie.

W ramach umowy z BGK spółka świadczy usługi w 27 placówkach bankowych na terenie całego kraju. Kontrakt obowiązuje przez dwa lata. Kontrakt z Kompanią Węglową podpisano na trzy lata i dotyczy on utrzymania czystości w pomieszczeniach administracyjno- biurowych należących do oddziału KWK "Sośnica-Makoszowy".

Grupa Impel obsługuje ok. 3 tys. przedsiębiorstw na terenie całego kraju i zatrudnia ponad 30 tys. pracowników.

(PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane