Informatyczno-logistyczna Sheepla.pl integruje się z Ruchem

Sheepla ma umowę z Ruchem. Jej klienci, czyli e-sklepy, będą mogli dostarczać towary do kiosków.

E-sklepy, które używają platformy Sheepla.pl, będą mogły korzystać z kolejnej metody wysyłki. Szefowie Sheepli porozumieli się z dystrybutorem prasy i „Paczka w Ruchu”, oferowana w sieci kiosków Ruch usługa dostawy przesyłek, będzie teraz dostępna również dla klientów platformy.

— Dodatkową zaletą współpracy jest to, że transakcje dotyczące „Paczki w Ruchu” będą — w ramach abonamentów — darmowe — wyjaśnia Piotr Stencel, współwłaściciel Sheepli. Klienci sklepów internetowych zintegrowanych z systemem Sheepla otrzymają dodatkową możliwość odbioru zamówienia w jednym z ponad 2,5 tys. kiosków i salonów prasowych zlokalizowanych w całym kraju.

Sheepla powstała około trzech lat temu, oferuje aplikację typu Software as a Service dla sklepów internetowych, automatyzującą zarządzanie procesami logistycznymi sprzedawców, korzystających z usług różnych firm kurierskich.Rozwiązanie jest rozwijane w Polsce i w Rosji.

Projektem niedawno zainteresował się fundusz venture capital Impera Seed Found i zainwestował w niego 2,5 mln zł (wypłata rozłożona na transze, uzależniona m.in. od efektów komercjalizacji).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Informatyczno-logistyczna Sheepla.pl integruje się z Ruchem