Innoform zaprasza przedsiębiorców

  • DI
opublikowano: 16-12-2019, 22:00

Od 3 do 5 marca w Bydgoszczy odbędą się Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform 2020.

Jednym z najważniejszych punktów ich programu będzie giełda kooperacyjna dla przedsiębiorców. Zaprasza na nią kujawsko-pomorski ośrodek Enterprise Europe Network. To czwarta edycja targów.

W ubiegłym roku na wydarzeniu pojawiło się ponad 350 wystawców, a ich stoiska odwiedziło niemal 4 tys. przedsiębiorców. Podczas giełdy organizowanej przez kujawsko-pomorski ośrodek sieci odbędą się umówione uprzednio online za pośrednictwem platformy 25-minutowe spotkania z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Aby wziąć udział w giełdzie, należy zarejestrować się na stronie targów wystawienniczych i wypełnić formularz potrzebny do umawiania spotkań w ramach giełdy. Giełda kooperacyjna ma charakter międzynarodowy, dlatego wszystkie informacje wymagane w formularzu należy wpisywać w języku angielskim.

WAŻNA DATA:

28.02 - najpóźniej do tego dnia należy zarejestrować swój udział w giełdzie kooperacyjnej.

WIĘCEJ INFORMACJI: https://innoform.exposupport.pl/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane