Innofund wesprze ciekawe idee

SACH
opublikowano: 14-12-2011, 00:00

Masz nowatorski pomysł na biznes? Weź udział w nowym projekcie. 30 idei dostanie pomoc w ramach preinkubacji, a 10 wsparcie kapitałowe.

Centrum Transferu Innowacji i Przedsiębiorczości (CTIiP) działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza do udziału w projekcie „Innofund — kapitał na innowacje”.

Celem przedsięwzięcia jest realizacja ciekawych, nowatorskich pomysłów na biznes, rozwiązań technologicznych lub organizacyjnych. Swoje projekty mogą zgłaszać osoby z całego kraju. Oferta szczególnie kierowana jest do pracowników sektora IT, studentów, pracowników naukowych oraz osób, które już prowadzą działalność gospodarczą. Organizatorzy projektu czekają na osoby z innowacyjnymi pomysłami z takich dziedzin, jak technologia informacyjno-telekomunikacyjna (ICT), mechatronika i elektronika, biotechnologia, ochrona środowiska, odnawialne źródła energii oraz medycyna i farmakologia. W ramach preinkubacji pomoc otrzyma 30 pomysłów biznesowych, a 10 z nich dostanie wsparcie kapitałowe.

Maksymalna kwota jednej inwestycji nie może przekroczyć 200 tys. EUR. CTIiP zapewnia doradztwo biznesowe na etapie przygotowania biznesplanu, założenia i prowadzenia nowej firmy. Centrum jest też gotowe udostępnić infrastrukturę oraz usługi niezbędne do działania młodych przedsiębiorstw na starcie. Wszystkie informacje dotyczące zasad udziału w projekcie można znaleźć na stronie www.innofund.pl lub w biurze projektu.

KONTAKT

Biuro InnoFund Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ul. Sucharskiego 2 pok. 243 35-225 Rzeszów tel.: +48 17 866-11-21 e-mail: biuro@innofund.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Innofund wesprze ciekawe idee