InPost aktywizuje fanów Facebooka!

DI
opublikowano: 12-11-2010, 11:09

Ponad 173 tysiące fanów firmowej strony Paczkomaty 24/7 na Facebook.com stanęło do kolejnej rywalizacji o cenne nagrody.

Paczkozagadka – najnowszy konkurs InPost – jest kontynuacją cieszącego się dużym zainteresowaniem Paczkobrania. Tym razem użytkownicy portalu będą odgadywać zawartość e-paczek.

Ponad 173 tysiące fanów firmowej strony Paczkomaty 24/7 na Facebook.com stanęło do kolejnej rywalizacji o cenne nagrody. Paczkozagadka – najnowszy konkurs InPost – jest kontynuacją cieszącego się dużym zainteresowaniem Paczkobrania. Tym razem użytkownicy portalu będą odgadywać zawartość e-paczek.

Co jest do zdobycia? To pozostanie tajemnicą do końca każdej edycji, a właściwie momentu odbioru nagrody z Paczkomatu. Kluczowe jest wskazanie, co kryje w sobie wirtualne pudełko. Osoby, którym uda się najszybciej wytypować zawartość paczki, otrzymają ją w prezencie od InPost. Dla ułatwienia aplikacja będzie generowała podpowiedzi. Warto zgadywać – do zdobycia będzie wiele cennych nagród i lubiane przez internautów upominki gwarantowane – kupony na e-zakupy o łącznej wartości 1552 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu