Inpro wstępnie o wynikach za 2015 r.

ISBNEWS
opublikowano: 09-03-2016, 14:20

Inpro wstępnie szacuje, że przychód Grupy za 2015 rok wyniesie około 210 mln zł, co stanowi wzrost o ok. 40% r/r, a zysk netto ok. 25 mln zł, co stanowi wzrost o ok. 210% r/r, podała spółka.

"W 2015 roku w porównaniu do roku poprzedniego istotnie wzrosła liczba zakończonych projektów deweloperskich, a tym samym liczba wydanych lokali. Grupa Inpro w 2015 roku przekazała 556 lokali wobec 334 w roku 2014, co stanowi wzrost o 66%" - czytamy także w komunikacie. 

Prawidłowe wielkości poziomu przychodu i zysków oraz szersze wyjaśnienie poziomu odchyleń danych finansowych spółka wskaże w sprawozdaniu finansowym grupy kapitałowej Inpro za 2015 rok, które zostanie opublikowane raportem okresowym 21 marca br., podano również. 

"Wiedza zarządu na dzień sporządzenia niniejszego raportu opiera się o założenie, że nie powstaną i nie ujawnią się okoliczności, które mogłyby istotnie wpłynąć na wstępnie szacowane wyniki finansowe po dniu opublikowania niniejszego raportu. Powyższe szacunki poziomu przychodów oraz zysku netto Grupy będą na bieżąco monitorowane do czasu publikacji raportu okresowego" - podsumowano w komunikacie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNEWS

Polecane