Inspiracja i motywacja do biznesu

opublikowano: 06-11-2018, 22:00

12 listopada w krakowskim Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha odbędzie się „Spotkanie Młodego Biznesu — Biznes dziś i jutro”, inaugurujące dziewiątą edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (ŚTP) w Małopolsce.

Jest to ogólnoświatowa inicjatywa, która ma na celu promowanie idei „bycia przedsiębiorczym” wśród młodych ludzi. Spotkanie, jak zapowiadają organizatorzy, ma mieć charakter inspirująco-motywujący. Zaproszeni prelegenci na przykładzie swoich doświadczeń powiedzą o różnych formach prowadzenia firmy i o tym, jak polska przedsiębiorczość zmieniła się na przestrzeni lat. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się m.in. jak połączyć pasję z biznesem, jakie są realia dotyczące pracy zdalnej oraz jakie są blaski i cienie zarządzania zespołem na odległość. Podczas samego ŚTP będzie można posłuchać i porozmawiać m.in. o tym, jak pozyskać finansowanie na otwarcie i rozwój firmy, o współpracy nauki z biznesem i o budowaniu własnej marki.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu