Interesujesz się designem? Wybierz się do Londynu z ZSZ!

Andrzej Klim
opublikowano: 11-05-2011, 00:00

Chcesz pojechać do Londynu na kultowe targi "100% Design"? Weź udział w konkursie "Zostań ekspertem ZSZ w Londynie!"

Chcesz pojechać do Londynu na kultowe targi "100% Design"? Weź udział w konkursie "Zostań ekspertem ZSZ w Londynie!"

Udział w projekcie "Zaprojektuj Swój Zysk" (ZSZ) to nie tylko okazja do zdobywania wiedzy z zakresu zarządzania innowacyjnym designem. To także możliwość osobistego poznawania najnowszych trendów światowego wzornictwa i to w miejscu wyjątkowym — na prestiżowych targach tej branży "100% Design" w Londynie. Wystarczy wziąć udział w konkursie "Zostań ekspertem ZSZ w Londynie!".

Pytania konkursowe pojawiają się od 6 maja do 15 czerwca (w każdą środę i piątek) na portalu ZSZ (www. zsz. com. pl). Dotyczą zagadnień związanych z zarządzaniem wzornictwem. Aby wygrać, należy odpowiedzieć na wszystkie pytania — jeśli takich znawców designu będzie więcej, to o tym, kto pojedzie do Londynu, zadecyduje losowanie. Jeśli pytania okażą się zbyt trudne i nikt nie odpowie na wszystkie, wygra ten, kto odpowie na najwięcej z nich.

Czy pytania są trudne, bardzo trudne czy tak sobie — ocenią sami odpowiadający. Jednak nie pozostają bez możliwości znalezienia podpowiedzi — przy pytaniach są linki do miejsc w portalu, gdzie odpowiedź można znaleźć. Ale uwaga! — w konkursie jest jedno utrudnienie: kiedy pojawia się kolejne pytanie, znika możliwość odpowiedzi na poprzednie. Dlatego najlepiej zaznaczyć sobie w kalendarzu wszystkie środy i piątki aż do połowy czerwca ze wskazaniem "Wejdź na portal ZSZ!".

Targi "100%Design" w Londynie to miejsce, gdzie projektanci, twórcy współczesnego wyposażenia wnętrz, architekci, producenci i przedstawiciele firm mogą zaprezentować swoją ofertę odbiorcom z całego świata. W zeszłym roku w odbywających się w 14 pawilonach targach pojawiło się ponad 20 tys. wystawców i zwiedzających. To tam ustala się trendy obowiązujące w designie przez kolejne lata. Obserwacja "100% Design" pozwala zatem wyprzedzić konkurencję na rodzimym rynku.

Po powrocie zwycięzcy konkursu z Londynu (targi trwają od 22 do 25 września) użytkownicy portalu ZSZ będą mogli zobaczyć efekty jego wyjazdu — zamieści w portalu opis najciekawszych targowych wydarzeń, w których brał udział.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Andrzej Klim

Polecane