Invest-Bank rozdaje telefony

Beata Tomaszkiewicz
08-11-1999, 00:00

Invest-Bank rozdaje telefony

Invest-Bank wprowadza właśnie dodatkowy bonus dołączany do rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Każdy, kto teraz otworzy sobie w banku konto osobiste, dostanie telefon komórkowy wraz z aktywacją w sieci Plus. Za aparat razem z aktywacją i podatkiem Vat zapłaci bankowi 2,44 zł. Prawdopodobnie będzie to telefon działający bez abonamentu, czyli popularny, ładowany SimPlus.

Invest-Bank promocję tę stworzył we współpracy z firmą InterConsul, dealerem Plus GSM. Dzięki temu, w opinii przedstawicieli banku, zarówno sieć telefonii komórkowej, jak i sam Invest-Bank powinni znacząco zwiększyć liczbę klientów.

W nowym roku Invest-Bank przygotowuje się do kolejnej ekspansji na rynku detalicznym. Tym razem będzie ona przede wszystkim skierowana do właścicieli i potencjalnych klientów, którzy mogą otworzyć rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Do tej pory do konta osobistego wydawano wyłącznie kartę PolCard. Jest to plastik wyłącznie o zasięgu krajowym.

Prawdopodobniej w kwietniu 2000 właściciele kont otrzymają karty systemu Visa i Eurocard/ /MasterCard. Jeszcze nie zdecydowano, do którego systemu zostanie zaoferowany plastik debetowy, a do którego charge. Obecnie trwają konsultacje z organizacjami.

Wprowadzenie kart międzynarodowych jest możliwe dzięki otrzymaniu przez bank w październiku tego roku pełnej licencji dewizowej. Umożliwi ona również zajęcie się przez Invest-Bank obrotem dewizowym. BT

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Beata Tomaszkiewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Invest-Bank rozdaje telefony