J. Kaczyński: w niedzielę wieczorem nazwisko ministra finansów

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 08-07-2006, 17:50

Prezes PiS i zarekomendowany przez Radę Polityczną partii na premiera, Jarosław Kaczyński zapowiedział w sobotę na antenie TVP 1, że prawdopodobnie już w niedzielę będzie znane nazwisko kandydata na stanowisko ministra finansów.

Prezes PiS i zarekomendowany przez Radę Polityczną partii na premiera, Jarosław Kaczyński zapowiedział w sobotę na antenie TVP 1, że prawdopodobnie już w niedzielę będzie znane nazwisko kandydata na stanowisko ministra finansów.

Jak powiedział, na to stanowisko "kandydaci są" i to tacy, którzy "mają kwalifikacje i niczego złego dla finansów publicznych nie zrobią".

J. Kaczyński podkreślił, że zmiana na stanowisku premiera nie spowoduje "żadnego zagrożenia dla finansów publicznych i dla kotwicy budżetowej. Podkreślił, że jego rząd będzie rządem kontynuacji - również jeśli chodzi o politykę gospodarczą. Zapewnił przy tym, że deficyt będzie utrzymany na poziomie 30 mld.(

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane