Jak efektywnie inwestować w nieruchomości?

Artykuł Sponsorowany
opublikowano: 10-03-2014, 00:00

Elastyczność polskiego rynku nieruchomości daje inwestorom możliwość dopasowania form lokaty kapitału nie tylko do indywidualnych potrzeb, ale również możliwości. Aby rozwiązanie takie było maksymalnie opłacalne, niezależnie od zmieniającej się sytuacji gospodarczej, warto starannie przemyśleć postać jaką obierze.

Nieruchomości komercyjne to szeroka gama możliwości inwestycyjnych – od powierzchni handlowych, przez biurowe, aż po przemysłowe. Jednak to w tym pierwszym obszarze można spodziewać się największej opłacalności. Bezpośredni wpływ na rentowność takiej formy lokowania kapitału ma silny i przede wszystkim stabilny rynek detaliczny w Polsce. Potencjał ten wykorzystuje Czerwona Torebka, która daje Inwestorom (właścicielom lokali) możliwość realnego pomnażania oszczędności w ramach najmu zwrotnego. Zapewnia ona stałą, roczną stopę zwrotu na poziomie 8 proc. przez okres 15 lat. Co 12 miesięcy zarobek jest zwiększany o wartość inflacji, co niweluje wpływ zmian cen na generowaną rentowność inwestycji.

Jak skorzystać z możliwości inwestycyjnych, jakie daje Czerwona Torebka?

Wystarczy zostać właścicielem wybranej nieruchomości. Po podpisaniu umowy fakt ten zostaje udokumentowany w odrębnej, założonej dla każdej nieruchomości księdze wieczystej. Czerwona Torebka zapewnia kompleksową obsługę całego procesu inwestycyjnego, a więc wszystkich kwestii związanych z podnajmem lokalu, ubezpieczeniem, modernizacją i ewentualnym remontem.

Otwiera to szerokie możliwości także dla osób, które do tej pory nie miały doświadczenia w obszarze inwestowania w nieruchomości komercyjne. Warto podkreślić, że na stopę zwrotu w przypadku zakupu lokalu Czerwona Torebka nie mają wpływu jakiekolwiek czynniki, np. takie jak poziom obłożenia w przypadku inwestycji w hotele typu condo.

Inwestuj w nieruchomości i zarabiaj więcej niż na lokacie

Spośród różnorodnych form lokaty kapitału to właśnie inwestycja w nieruchomości komercyjne, a w szczególności najem zwrotny, jest najpewniejszym sposobem pomnażania kapitału. Inwestor otrzymuje od operatora pełne wsparcie w zakresie obsługi zarządzania nieruchomością. To wszystko sprawia, że inwestycja taka stanowi wieloletnie zabezpieczenie kapitału przy regularnym czerpaniu zysków w postaci kwartalnie wypłacanych odsetek.

1. Stała roczna stopa zwrotu na poziomie 8%
2. Czas trwania umowy 15 lat
3. Czynsz waloryzowany corocznie o wskaźnik inflacji
4. Prawo własności do lokalu potwierdzone wpisem w odrębnej księdze wieczystej
5. Brak dodatkowych kosztów jakie standardowo wiążą się z posiadaniem nieruchomości
6. Wzrost wartości nieruchomości w czasie
7. Stały kwartalny wpływ środków finansowych na konto Inwestora (właściciela lokalu)
8. Inwestowanie pasywne nie wymagające zaangażowania ze strony Inwestora
9. Dywersyfikacja portfela inwestycyjnego

Sukces ma kolor

W 2013 roku Czerwona Torebka sprzedała 104 lokale o łącznej wartości 56 mln złotych netto. Spółka planuje, że sprzedaż w 2014 roku będzie wyższa od wyniku osiągniętego w 2013 roku. Trwają negocjacje z potencjalnymi klientami na kwotę bliską 23 milionów złotych. Do końca 2013 roku spółka posiadała 65 pasaży handlowych Czerwona Torebka na terenie całego kraju. Ich poziom komercjalizacji jest bliski 90%. Wśród najemców oprócz regionalnych przedsiębiorców, znajdują się znane ogólnopolskie marki takie jak Rossmann, Pepco, Neonet, MediaExpert, Euro RTV AGD czy Textil Market.

Czerwona Torebka to dynamicznie rozwijająca się Grupa Handlowa prowadząca działalność o ogólnopolskim zasięgu. Działalność Grupy Czerwona Torebka opieramy na wieloletnim doświadczeniu w tworzeniu i budowie sieci handlowych w Polsce. Realizacja dotychczasowych projektów zaowocowała ukształtowaniem się skutecznie funkcjonującej korporacji. Od 2012 roku Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o inwestowaniu w lokale handlowe Czerwona Torebka na stronie: http://inwestuj.czerwonatorebka.pl

 

 

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Artykuł Sponsorowany

Polecane