Jak otrzymać dotację na B2B

opublikowano: 26-03-2013, 00:00

Spotkanie informacyjne o działaniu w ramach POIG

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (WARP) organizuje dla regionalnych firm spotkanie informacyjne dotyczące działania 8.2 „Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B” z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (POIG).

Wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia w siedzibie World Trade Center w Poznaniu. Uczestnicy dowiedzą się m.in., kto może ubiegać się o dofinansowanie, na co można je wydać oraz jaka jest procedura składania wniosków i kryteria ich oceny.

Spotkanie jest organizowane w związku ze zbliżającym się naborem z działania 8.2 (17-31 kwietnia). Osoby zainteresowane udziałem powinny wypełnić formularz i wysłać go faksem na nr: +61 656-53-66 lub e-mailem: marcin.guminski@warp.org.pl najpóźniej do 10 kwietnia do godziny 12. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji o spotkaniu: tel. +61 656-35-00 wew. 56 i www.warp.org.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Jak otrzymać dotację na B2B