Jak rozliczać projekty e-biznesowe

opublikowano: 17-09-2014, 00:00

Spotkania informacyjne w kilku miastach wojewódzkich

Na co zwrócić uwagę, aby uniknąć błędów podczas rozliczania projektów finansowanych z popularnych „ósemek”, czyli działań 8.1 („Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej”) i 8.2 („Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B”) programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka? Tego przedsiębiorcy dowiedzą się podczas spotkań, które odbędą się w kilku miastach wojewódzkich.

30 września eksperci powiedzą o obu instrumentach podczas szkolenia w Opolu. Spotkania obejmujące działanie 8.1 będą miały miejsce 25 września w Lublinie i 1 października w Kielcach. Natomiast tajniki rozliczania działania 8.2 będzie można poznać podczas szkolenia 24 września w Lublinie. Eksperci powiedzą m.in. o tym, jak rozliczać i aneksować umowy o dofinansowanie. Będzie też mowa o formalnościach związanych z rozwiązaniem umowy i zwrotem dofinansowania. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

24.09-1.10

W tych dniach będą się odbywały szkolenia dotyczące 8.1 i 8.2

WIĘCEJ INFORMACJI

www.parp.gov.pl/index/index/1397

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane