Jak wystartować w przetargach za granicą

opublikowano: 05-06-2019, 22:00

W podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się Warszawskie Forum Zamówień w Organizacjach Międzynarodowych (Warsaw Procurement Forum 2019 ).

Dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani przystąpieniem do przetargów publicznych za granicą, przewidziano m.in. szkolenia i warsztaty o tym, jak skutecznie świadczyć usługi i dostarczać towary do organizacji międzynarodowych. Poprowadzą je nie tylko eksperci krajowi, ale również zagraniczni. Wśród nich: Christian Saunders z departamentu wsparcia operacyjnego ONZ w Nowym Jorku,Wacim Hadjidj, dyrektor ds. zamówień w Biurze Narodów Zjednoczonych w Genewie, Aleksandra Peszkowska z Polskiej Akcji Humanitarnej i Małgorzata Olasińska-Chart z Polskiej Misji Medycznej. Polscy przedsiębiorcy nauczą się, jak skorzystać z okazji stwarzanych przez międzynarodowe zamówienia. Doszkolą się m.in. w takich tematach, jak monitorowanie wspomnianych zamówień, składanie ofert przy uwzględnieniu lokalnych ograniczeń, zasady udziału w zagranicznych przetargach. Impreza jest przewidziana głównie dla firm z branży IT, medycznej,transportowej, logistycznej, bezpieczeństwa i OZE. Forum odbędzie się w centrum targowo-kongresowym PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie (aleja Katowicka 62).

WAŻNA DATA

12-13.06 W tych dniach odbędzie się Warszawskie Forum Zamówień w Organizacjach Międzynarodowych.

WIĘCEJ INFORMACJI www.parp.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy