Jak zabłysnąć na giełdowym parkiecie

MM
02-11-2007, 00:00

Warszawski hotel Sheraton, kameralne spotkanie podczas lunchu, dyskusja na temat możliwości i zagrożeń, które stwarza nowy rynek giełdowy New Connect.

Tak wyglądała poniedziałkowa debata „Technologiczna innowacyjność polskich firm. Jak zamienić pomysł w dobrze prosperujący biznes i gdzie znaleźć finansowanie?”, zorganizowana wspólnie przez „Puls Biznesu” i Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych. W gronie rozmówców znaleźli się przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, firmy doradczej KPMG, a także polskich, innowacyjnych spó- łek. Wnioski z dyskusji są optymistyczne — New Connect to rynek podwyższonego ryzyka, ale też ogromnych możliwości dla polskich przedsiębiorstw — teraz będzie im łatwiej uzyskać kapitał na rozwój.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MM

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Jak zabłysnąć na giełdowym parkiecie