Jak zarobić na biznesowym pomyśle

opublikowano: 08-02-2018, 22:00

13 lutego w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym odbędzie się bezpłatne spotkanie „Naukowy start-up podbija Dolinę Krzemową”.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak osiągnąć sukces, jeśli chce się zarabiać na swoich pomysłach i wynalazkach. O doświadczeniach związanych z komercjalizacją opowie Michał Wroczyński, założyciel firmy fido.ai. Wydarzenie skierowane jest do pracowników naukowych, doktorantów i wynalazców, którzy chcieliby przenieść swoją działalność do biznesu. Mile widziani będą również przedsiębiorcy, którzy planują współpracę z sektorem nauki. Spotkanie odbędzie się w ramach comiesięcznego cyklu Strefa Naukowca — warsztatówdla osób, które myślą o komercjalizacji badań lub założeniu naukowego start-upu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje jednak wcześniejsza rejestracja na stronie strefanaukowca11. evenea.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu