Jak zdobyć „Paszport do eksportu”

SACH
opublikowano: 04-07-2013, 00:00

Lubelska Fundacja Rozwoju (LFR) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszają na spotkanie informacyjne

Lubelska Fundacja Rozwoju (LFR) i Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zapraszają na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani ubieganiem się o dotacje z działania 6.1 „Paszport do eksportu” programu Innowacyjna Gospodarka.

Wydarzenie odbędzie się 18 lipca w siedzibie LFR w Lublinie. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., jakie projekty zostaną objęte dofinansowaniem, jakie są zasady jego udzielania i kryteria oceny wniosków. Udział w spotkaniu jest bezpłatny — ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decydująca będzie kolejność zgłoszeń. Warunkiem udziału jest dostarczenie do 12 lipca wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego.

Organizacja spotkania ma związek ze zbliżającym się naborem z działania 6.1. Wnioski będzie można składać od 15 do 31 lipca. Więcej informacji o spotkaniu można znaleźć na stronie www.lfr.lublin.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu