Jak złapać klienta w sieci

opublikowano: 30-01-2019, 22:00

27 lutego w Gdańsku odbędzie się pierwsze spotkanie z cyklu „E-commerce Sales Booster”, przygotowane z myślą o właścicielach sklepów internetowych, którzy szukają nowych metod na zwiększenie sprzedaży.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. w jaki sposób dbają o pozycjonowanie największe e-sklepy na rynku, jak skutecznie przenieść sprzedaż z marketplace (internetowy rynek skupiający wielu sprzedawców i kupujących, w Polsce jest to np. Allegro) na własną stronę, a także jakie nietechniczne czynniki wpływają na tzw. konwersję (oczekiwane działanie wykonane przez potencjalnego klienta w odpowiedzi na skierowaną do niego e-kampanię reklamową). Prelegenci opowiedzą również o tym jak przygotować skuteczny sprzedażowo sklep mobile oraz jak tworzyć własne treści i komunikaty. Spotkania w ramach cyklu mają odbywać się w centrach miast, konkretne lokalizacje będą przekazywane w specjalnych mejlach rejestracyjnych. Więcej informacji: ecsb.pl/.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy