Jaką pomoc da Jeremie w Wielkopolsce

opublikowano: 06-02-2015, 00:00

SPOTKANIE „Inicjatywa Jeremie w Wielkopolsce” — to tytuł bezpłatnego spotkania, które Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu organizuje dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

Odbędzie się ono 9 lutego w Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości w Ostrowie Wielkopolskim. Spotkanie ma na celu przedstawienie podstawowych informacji na temat udzielania pożyczek w ramach inicjatywy Jeremie w regionie. Ekspert z Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości powie o praktycznych aspektach oceny wniosku o pożyczkę z unijnego instrumentu. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu powinny przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres: j.droszcz@euro.ctiw. pl. Więcej informacji na temat spotkania: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu, ul. Rumińskiego 2, tel.: +62 595-69-47, www.wrpo. wielkopolskie.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Jaką pomoc da Jeremie w Wielkopolsce