Jaka pomoc dla firm w nowym unijnym rozdaniu

opublikowano: 10-03-2015, 00:00

„Fundusze Europejskie na lata 2014-2020” — to tytuł spotkań, podczas których można będzie dowiedzieć się o unijnym dofinansowaniu dla lokalnych beneficjentów w ramach nowej perspektywy unijnej.

Spotkania odbędą się 18 i 25 marca w Radomiu. Organizator, czyli Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, zaprasza do udziału przedsiębiorców, przedstawicieli jednostek samorządu i wszystkie osoby zainteresowane tematyką funduszy UE. Ekspert powie m.in. o nowych programach realizowanych w latach 2014-20, w tym o założeniach i celach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego. Osoby zainteresowane udziałem powinny zgłosić się telefonicznie (nr: +22 542-22-52) lub przesłać wypełniony formularz dostępny w informacji o spotkaniach na stronie http://mazowia.eu/media-wydarzenia/. Po wystąpieniach ekspertów można będzie skorzystać z indywidualnych konsultacji. [SACH]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane