Jaki proponuje 250 "pakietów dla biegaczy"

  • DI
opublikowano: 04-08-2018, 14:44

Stworzenie 250 pakietów dla biegaczy, wśród których znajdą się elektroniczne szafki, poidełka i place do rozgrzewki zaproponował kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy.

"Będziemy chcieli zdecydowanie i stanowczo promować zdrowy tryb życia w Warszawie" - zapowiedział Patryk Jaki na konferencji prasowej na Polu Mokotowskim.

Poinformował, że jako prezydent Warszawy chciałby stworzyć kompleksowy program 250 "pakietów dla biegaczy".

Wyjaśnił, że w pakietach tych, które znajdą się w miejscach wskazanych przez warszawiaków, znajdą się szafki elektroniczne dla pozostawienia rzeczy, uruchamiane kartą warszawiaka, place do rozgrzewki, oznaczenia długości przebiegniętej trasy oraz poidełka.

W kontekście poidełek wspomniał, że obecnie znajdują się pojedyncze na terenach parków, jednak on zamierza je zainstalować w sposób systemowy, czego - jak ocenił - nie udało się zrobić obecnej prezydent Warszawy Hannie Gronkiewicz-Waltz.

"To są rzeczy małe, niedrogie, ale bardzo potrzebne. Jesteśmy przekonani, że prezydent miasta stołecznego Warszawy ma duże zobowiązanie do tego, aby dbać o jakość życia mieszkańców Warszawy" - mówił Jaki.

"Mam nadzieję, że dzięki temu, że politycy będą włączali się w te akcje, zachęcimy kolejne osoby do tego, żeby spędzały zdrowo czas w pięknych warszawskich parkach" - dodał.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, PAP

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu