Japoński miliarder podbił Twittera

opublikowano: 14-01-2020, 22:00

Twitterowe konto Yusaku Maezawy śledzi najwięcej użytkowników tego portalu w Japonii — poinformował Reuters.

Miliarder, który w tym tygodniu ogłosił, że szuka nowej partnerki do lotu dookoła Księżyca, ma już 7,20 mln tzw. followersów. Wszystko dzięki najnowszemu postowi, w którym ogłosił, że rozda użytkownikom Twittera, subskrybującym jego konto, 9 mln USD. Dzięki temu w japońskiej klasyfikacji twitterowej wyprzedził Hiroki Ariyoshi, aktorkę komediową, której profil śledzi 7,19 mln osób. Yusaku Maezawa, który w ubiegłym roku sprzedał spółkę ubraniową Zozo, wcześniej oferował losowo wybranym fanom na Twitterze po 9 tys. USD za to, że podadzą dalej jego noworocznego posta. Wygląda na to, że taka zabawa bardzo mu się spodobała. Nadal nie wiadomo, ile chętnych kobiet odpowiedziało na inne ogłoszenie ekscentrycznego miliardera. Po rozstaniu z partnerką szuka on nowej „kobiety życia”, która wybierze się z nim w podróż dookoła Księżyca, organizowaną przez należącą do Elona Muska spółkę SpaceX. Napisał, że marzy o tym, żeby „znów kochać tylko jedną kobietę”.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy