Jeremie w kujawsko- -pomorskim

MBE
opublikowano: 22-02-2012, 00:00

Przedsiębiorcy z kujawsko-pomorskiego mogą sięgać po pożyczki i poręczenia udzielane w ramach mechanizmu Jeremie.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego od początku roku wspiera małą i średnią przedsiębiorczość dzięki mechanizmowi Jeremie. To forma zwrotnej pomocy — pożyczki i poręczenia, czyli pieniądze, którymi można wielokrotnie obracać.

— Nowa formuła pozwoli na uzyskiwanie środków inwestycyjnych w postaci udzielanych na atrakcyjnych warunkach pożyczek niewielkim firmom, które w innych warunkach miałyby problemy z uzyskaniem kredytu — tłumaczy Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko- -pomorskiego. Pośrednikami finansowymi Jeremie, czyli instytucjami udzielającymi pożyczek i poręczeń, są: Kujawsko-Pomorski Fundusz Poręczeń Kredytowych z siedzibą w Toruniu, Grudziądzkie Poręczenia Kredytowe z siedzibą w Grudziądzu, Toruński Fundusz Poręczeń Kredytowych z siedzibą w Toruniu, Polska Fundacja Przedsiębiorczości z siedzibą w Szczecinie oraz Poręczenia Kredytowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane