Jest praca w Sandomierzu

DCZ
09-07-2012, 00:00

ONA ZATRUDNIA

MONIKA KUCZYŃSKA

dyrektor ds. personalnych NSG Group w Polsce i w Czechach

Jesteśmy światowym liderem w produkcji szkła i właścicielem marki Pilkington. Działamy w 29 krajach na świecie. Właśnie zaczęliśmy rekrutację pracowników do Centrum Usług Wspólnych, które powstaje w Sandomierzu.

Szukamy osób na stanowiska specjalisty ds. księgowości i specjalisty ds. procesu zakupowego. Kandydaci powinni mieć wyższe wykształcenie i bardzo dobrze znać co najmniej jeden język obcy: angielski, niemiecki lub włoski. Znajomość kolejnych języków jest dodatkowym atutem.

W sumie Centrum zatrudni 60 osób. Proponujemy pracę w międzynarodowym środowisku, w rozwijającej się firmie. Oferujemy pakiet szkoleń przygotowujących do pracy. Zatrudnione w Sandomierzu osoby będą odpowiadały za obsługę księgową i zakupową zakładów w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Uruchomienie Centrum przewidujemy na październik 2012 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Jest praca w Sandomierzu