JS Budownictwo: gdy zajdzie potrzeba, zbudują kosmodrom

SACH
27-12-2011, 00:00

Liderzy w regionach: lubelskie

Budowanie dla zdrowia. Termy pałacowe — nowoczesny kompleks obiektów odnowy biologicznej w uzdrowisku w Nałęczowie — to również dzieło lubelskiej spółki JS Budownictwo.

Firma powstała zaledwie cztery lata temu, a już stała się jedną z najprężniej działających na lokalnym rynku. Ogromne znaczenie ma wieloletnie doświadczenie w branży, które udziałowcy i pracownicy zdobywali jeszcze przed powstaniem firmy.

Teraz ta praktyka procentuje w JS Budownictwo. Spółka specjalizuje się w pracach budowlanych jako generalny wykonawca, ale też podejmuje zlecenia jako podwykonawca. Wśród inwestycji realizowanych przez przedsiębiorstwo można znaleźć hale produkcyjne, budynki magazynowo-przeładunkowe i hotele.

Ale JS Budownictwo zbudowało także m.in. termy pałacowe w uzdrowisku w Nałęczowie, salon samochodowy i salę wystawienniczą w Parku Naukowo-Technologicznym Województwa Lubelskiego. Potwierdzeniem jakości są nagrody. To również dzięki nim firma zdobywa coraz więcej dużych zleceń. Bardzo udany był pod tym względem 2010 r.

Teraz firma skupia się na nowych wyzwaniach. W sierpniu podpisała umowę na budowę bloków na lubelskim osiedlu Premium. Szykuje się też do wybudowania ogromnej hali produkcyjno-magazynowej.

miejsce w rankingu ogólnopolskim 43

WY NI KI 2010 r.Za trud nie nie47 osóbPrzy chody25,54 mln złZysk net to0,38 mln zł

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / JS Budownictwo: gdy zajdzie potrzeba, zbudują kosmodrom