Już ponad 760 tys. USD za lunch z Buffettem

opublikowano: 05-06-2013, 10:44

Cena prywatnego lunchu ze słynnym miliarderem-inwestorem Warrenem Bufettem osiągnęła już poziom 760 tys. USD, informuje serwis Moneynews.

Oferty można składać w ramach aukcji on-line, zaś uzyskane środki mają być przeznaczone dla bezdomnych w Kalifornii. Pieniędzmi zarządzać będzie Glide Foundation, która zapewnia usługi socjalne dla biednych i bezdomnych w rejonie San Francisco. Jej roczny budżet kształtuje się na poziomie około 17 mln USD.

Warren Buffett (fot. Bloomberg)
Warren Buffett (fot. Bloomberg)
None
None

Aukcja na platformie Ebay rozpoczęła się w ostatnią niedzielę z ceną otwarcia na poziomie 25 tys. USD. Do wtorkowego wieczora ośmiu oferentów podbiło cenę do ponad 760 tys. Cena może i imponującą, warto jednak pamiętać, że w ubiegłym roku zwycięzca aukcji zapłacił aż 3 456 789 USD.

Jeśli jesteś chętny na spotkanie w cztery oczy z „wyrocznią z Omaha”, jak nazywany jest słynny miliarder, i co ważne, masz odpowiednie środki, możesz jeszcze wziąć udział w aukcji, która potrwa do piątku do godzin wieczornych. (Aukcja na żywo TUTAJ>>)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Tadeusz Stasiuk

Polecane