Kaczyński: PO powinna przedstawić pisemne propozycje

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 14-01-2006, 10:51

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jeżeli Platforma Obywatelska przedstawi PiS pisemne propozycje współpracy wówczas rozmowy między tymi partiami będą prowadzone. Ale - dodał - jak dotąd niczego takiego nie ma.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński zapowiedział, że jeżeli Platforma Obywatelska przedstawi PiS pisemne propozycje współpracy wówczas rozmowy między tymi partiami będą prowadzone. Ale - dodał - jak dotąd niczego takiego nie ma.

    Prezes PiS powiedział w sobotę w Sejmie dziennikarzom, że na sobotę nie są planowane rozmowy z PSL, mają się one odbyć w przyszłym tygodniu. W sobotę nie będzie też rozmów z Samoobroną - zapowiedział - ponieważ ugrupowaniu Andrzeja Leppera zostały postawione "pewne warunki". Nie ujawnił jednak jakie.

    Według J.Kaczyńskiego, można "albo rozwiązać parlament i przeprowadzić wybory licząc, że tym razem będzie inaczej, że łatwiej będzie wyłonić rząd, albo trzeba umawiać się z tymi, którzy chcą się umawiać".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane