Kadrowy flesz

AZA
opublikowano: 17-04-2007, 00:00

Zostanie nowym dyrektorem regionu hoteli Starwood w Polsce oraz dyrektorem generalnym Sheraton Warsaw Hotel w 2007 r. Dla firmy Starwood pracuje od 1990 r. Był dyrektorem hoteli w Wiedniu: Imperial i Bristol. Wcześniej pracował w m.in. w Gruzji, Bułgarii, Szkocji i Niemczech. W Polsce będzie nadzorował pracę obiektów w Poznaniu i Krakowie oraz hoteli w Warszawie: Sheraton Warsaw, The Westin Warsaw i Le Meridien Bristol. Pod jego kuratelą będzie też budowany Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.

Jadwiga Tworek

Mianowana nową przewodniczącą Rady Technicznej Europejskiej Organizacji ds. Aprobat Technicznych (EOTA). Będzie odpowiadała za całokształt działalności technicznej EOTA, prowadziła posiedzenia rady oraz koordynowała i nadzorowała jej prace. Jadwiga Tworek, kierownik zespołu ds. współpracy z UE

Instytutu Techniki Budowlanej, brała udział w pracach EOTA od 1998 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AZA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu