Czytasz dzięki

Kadrowy flesz

MAZ
opublikowano: 24-09-2007, 00:00

Wojciech Radomski

Były dyrektor handlowy w Canal+, PKN Orlen i Okocimiu jest od września prezesem Family Frost, zajmującej się sprzedażą lodów i mrożonek. Wojciech Radomski zdobywał doświadczenie zawodowe także w Pepsi-Cola International. Ukończył Wydział Ekonomii i Organizacji Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Łódzkiego oraz zarządzanie wartością firmy na SGH.

Natalia Kossut-Kaczmarek

Firma Wittchen ma nowego marketing & PR managera. Natalia Kossut-Kaczmarek odpowiada za budowanie i wzmocnienie wizerunku tej marki i nadzoruje programy lojalnościowe oraz firmową stronę internetową. Wcześniej przez trzy lata pracowała w agencji United PR, realizując tam projekty dla UPS, Polskich Książek Telefonicznych i marki Żywiec Zdrój.

Agnieszka Brodala

Awans w agencji E.C.H.O Communications. Agnieszka Brodala została PR account executive assistant. Dotąd współpracowała przy obsłudze medialnej firm z branży spożywczej i kosmetycznej: Organique, Ogrody Natury. Jest absolwentką polonistyki Uniwersytetu Wrocławskiego. W czerwcu uzyskała tytuł doktora nauk humanistycznych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAZ

Polecane