Kadrowy flesz

AYA
opublikowano: 27-11-2007, 00:00

Izabela Sikora

Została dyrektorem działu sprzedaży bankietów i konferencji w warszawskim hotelu Sheraton. Absolwentka Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego, specjalizuje się w marketingu i sprzedaży. Może pochwalić się dużym doświadczeniem, zdobytym na menedżerskich stanowiskach w branży hotelarskiej. Karierę rozpoczęła jako kierownik działu sprzedaży bankietów i konferencji w warszawskim hotelu Le Royal Meridien Bristol. W 2001 r. wyjechała do Moskwy, gdzie pracowała jako dyrektor sprzedaży i marketingu w Le Meridien Moscow Country Club. Z firmą Starwood związała się w 2003 r., obejmując stanowisko dyrektora sprzedaży na Polskę. Trzy lata później została regionalnym dyrektorem sprzedaży i marketingu w Domina Hotel Group w Tallinie. Właśnie wróciła do kraju. Mówi po angielsku i rosyjsku. Interesuje się muzyką — jest absolwentką szkoły muzycznej w Krakowie.

Sheraton

W warszawskim hotelu Sheraton znajduje się 350 pokoi, w tym 24 apartamenty oraz 60 pokoi o podwyższonym standardzie, położonych w prywatnej części Towers. W części biznesowej jest 16 sal konferencyjnych i bankietowych, w tym 7 z naturalnym oświetleniem. W obiekcie znajduje się też wysoka na 4,3 m sala balowa.

Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
×
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa. Nasz telefon kontaktowy to: +48 22 333 99 99. Nasz adres e-mail to: rodo@bonnier.pl. W naszej spółce mamy powołanego Inspektora Ochrony Danych, adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: iod@bonnier.pl. Będziemy przetwarzać Pani/a dane osobowe by wysyłać do Pani/a nasze newslettery. Podstawą prawną przetwarzania będzie wyrażona przez Panią/Pana zgoda oraz nasz „prawnie uzasadniony interes”, który mamy w tym by przedstawiać Pani/u, jako naszemu klientowi, inne nasze oferty. Jeśli to będzie konieczne byśmy mogli wykonywać nasze usługi, Pani/a dane osobowe będą mogły być przekazywane następującym grupom osób: 1) naszym pracownikom lub współpracownikom na podstawie odrębnego upoważnienia, 2) podmiotom, którym zlecimy wykonywanie czynności przetwarzania danych, 3) innym odbiorcom np. kurierom, spółkom z naszej grupy kapitałowej, urzędom skarbowym. Pani/a dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania wyrażonej zgody. Ma Pani/Pan prawo do: 1) żądania dostępu do treści danych osobowych, 2) ich sprostowania, 3) usunięcia, 4) ograniczenia przetwarzania, 5) przenoszenia danych, 6) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz 7) cofnięcia zgody (w przypadku jej wcześniejszego wyrażenia) w dowolnym momencie, a także 8) wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie danych osobowych warunkuje zapisanie się na newsletter. Jest dobrowolne, ale ich niepodanie wykluczy możliwość świadczenia usługi. Pani/Pana dane osobowe mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie się odbywało przy wykorzystaniu adekwatnych, statystycznych procedur. Celem takiego przetwarzania będzie wyłącznie optymalizacja kierowanej do Pani/Pana oferty naszych produktów lub usług.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AYA

Polecane