Kadrowy flesz

AH
opublikowano: 14-02-2008, 00:00

Zbigniew Rapciak

Został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Infrastruktury. Ma odpowiadać w resorcie za drogi. Jest magistrem ekonomii — technikiem budowy dróg i mostów. Ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie oraz studium podyplomowe „Zarządzanie i finansowanie infrastruktury drogowej” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od 2002 r. był dyrektorem oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie. Wcześniej pracował m.in. jako wiceprezes Agencji Budowy i Eksploatacji Autostrad.

Paweł Łatacz

Został zawieszony w pełnieniu obowiązków naczelnego dyrektora Państwowego Przedsiębiorstwa Porty Lotnicze.

Michał Marzec

Powierzono mu obowiązki dyrektora PP Porty Lotnicze. Od 1994 r. pełnił funkcję prezesa zarządu w spółce Port Lotniczy Łódź. Od sierpnia 2005 r. na stanowisku dyrektora portu (w tej samej spółce)

odpowiadał za tworzenie zespołu i budowę infrastruktury portu. Wcześniej zarządzał Fundacją Rozwoju Przedsiębiorczości. Pracował też m.in. w urzędzie wojewódzkim w Łodzi. Ukończył studia na wydziale mechanicznym Politechniki Łódzkiej oraz studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej. Naukę kontynuował na Uniwersytecie w Edynburgu i we Francusko-Amerykańskim Instytucie Zarządzania w Paryżu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AH

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu