Kadry Jedni idą odpoczywać, inni będą rządzić

MK
opublikowano: 10-09-2009, 00:00

Został dyrektorem generalnym Michelin w Polsce i krajach bałtyckich. Zastąpi Pierre’a Michallata, który planuje przejście na emeryturę. Przed objęciem stanowiska w Polsce Belleux był dyrektorem fabryk Grupy Michelin w Alessandrii (Włochy) i w Homburgu (Niemcy). Wcześniej, we Francji, pracował na stanowiskach menedżerskich dla takich koncernów, jak Matra i General Electric. Jean-Michel Belleux jest z wykształcenia inżynierem mechanikiem. Pochodzi z Paryża. Jest żonaty, ma 59 lat i czworo dzieci. Jego pasje to żeglarstwo, zbieranie grzybów oraz podróże.

Prezes Boeing Commercial Airplanes (BCA) wraz z końcem roku przejdzie na emeryturę — poinformował we wtorek Boeing. Nowym szefem BCA od wtorku zostanie Jim Albaugh, który dotychczas kierował działem zintegrowanego systemu obrony (IDS). Jak poinformował Boeing, Carson w ciągu 38 lat swojej pracy w konsorcjum wniósł trwały wkład w jego rozwój.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu