Kadry: Nasz człowiek w Indiach

MK
31-10-2008, 00:00

Artur Kozłowski

Prodziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku wie, jak promować uczelnię za granicą. W tej sprawie 12 listopada leci na kilka dni do Indii. W New Delhi weźmie udział w targach edukacyjnych "European Higher Education Fairs" i sympozjum "India — EU Higher Education Symposium". Oba wydarzenia organizowane są z inicjatywy Komisji Europejskiej w ramach programu promocji europejskiego szkolnictwa w Azji.

Michał Szymański

Dotychczasowy wiceprezes i dyrektor inwestycyjny zostanie prezesem Commercial Union PTE. Jest doktorem nauk ekonomicznych, absolwentem SGH. Od 13 lat związany zawodowo z rynkiem kapitałowym i zarządzaniem aktywami. Dotychczasowy prezes Piotr Szczepiórkowski obejmie stanowisko wiceprezesa CU Życie. Zmiany nastąpią 1 listopada.

Adam Zieliński

Był dyrektorem zarządzającym Skarbnicy Narodowej, ale awansował na stanowisko dyrektora regionalnego na Europę Środkową i Wschodnią w Samlerhuset Group B. V. Umiejętności menedżerskie zdobywał w Polsce i za granicą. Jest absolwentem The London School of Economics (specjalizacja: ekonomia).

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MK

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / / Kadry: Nasz człowiek w Indiach