Kadry Nominacje w Jones Lang LaSalle

MAS
opublikowano: 17-11-2009, 00:00

Został dyrektorem działu zarządzania nieruchomościami w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest on odpowiedzialny za uruchomienie nowego działu, nadzór oraz rozwój w regionie. Poprzednio pracował jako dyrektor operacyjny w CEFIC, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie nieruchomościami firmy oraz stron trzecich, na które składało się 14 centrów handlowych na terenie Polski.

Będzie nadzorowała dział zarządzania nieruchomościami biurowymi w regionie. Poprzednio zajmowała stanowisko dyrektora działu zarządzania nieruchomościami w firmie Knight Frank w Warszawie. Ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Współpracowała m.in. z: DEKA Invesco, GLL, AIB, WP Carem oraz Immoeast. W Knight Frank odpowiadała za 35-osobowy zespół, który zarządzał ponad 750 tys. mkw. powierzchni.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu