Kadry Nowy prezes i dyrektor

MWA, MAS
opublikowano: 19-01-2010, 00:00

Został prezesem polskiego oddziału spółki DTZ — międzynarodowej firmy doradczej działającej na rynku nieruchomości. Patrick Delcol przechodzi do DTZ z ING Real Estate Development w Polsce, gdzie był dyrektorem ds. rozwoju oraz członkiem zarządu. Patrick Delcol jest założycielem oraz prezesem Polskiej Rady Centrów Handlowych. Ukończył studia na kierunku administracja biznesu Solvay School of Commerce na Universite Libre de Bruxelles w Belgii.

Został dyrektorem działu zarządzania projektami w CB Richard Ellis w Polsce. Będzie odpowiedzialny za zarządzanie i rozwój działu. Ma ponaddziesięcioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości komercyjnych. Karierę zaczynał jako menedżer w Mace Polska. Ostatnio był kierownikiem ds. rozwoju w Limitless Polska. Ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Inżynierii Lądowej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MWA, MAS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu