Kadry: UPS ma nowego szefa w Europie Jim Barber

MIB
opublikowano: 25-08-2011, 00:00

Jim Barber

Został nowym prezesem UPS Europe. Jego poprzednik na tym stanowisku — Wolfgang Flick — odchodzi na emeryturę. Nowy prezes ma 51 lat, a dla UPS pracuje od 26 lat. Zaczynał jako kierowca. Potem pracował w księgowości. W 1993 r. awansował na stanowisko kontrolera zachodniego dystryktu stanu Nowy Jork w Buffalo. W 2000 r. trafił do centrali UPS, gdzie pracował w dziale fuzji i przejęć, a następnie objął stanowisko kontrolera regionu południowo-wschodniego. W 2004 r. zaczął pracę jako kontroler regionu europejskiego w Brukseli. W styczniu 2006 r. Barber został prezesem regionu Wielkiej Brytanii i Irlandii w Londynie, a w 2010 r. dyrektorem operacyjnym regionu w Brukseli.

W nowej roli Jim Barber będzie odpowiadał za wszystkie operacje związane z przesyłkami ekspresowymi i frachtem, za działalność logistyczną w 120 krajach i regionach oraz za pracę 40 tys. osób.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MIB

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu