Kaliscy przedsiębiorcy dyskutowali o regionie

Grzegorz Wierzbicki
02-06-2003, 00:00

W Kaliszu 23 maja odbyło się kolejne spotkanie lokalnego biznesu z ekspertami w ramach Lokalnego Forum Gospodarczego organizowanego przez TP SA i PKO BP. W Ośrodku Integracji Europejskiej — Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości omawiano szanse i zagrożenia dla regionu pod kątem przedsiębiorczości, jak również naszego przystąpienia do Unii Europejskiej. Jednym z ważniejszych wniosków była potrzeba stworzenia jednostki doradczej pomagającej pozyskać fundusze unijne, stworzenia listy najważniejszych priorytetowych inwestycji finansowanych przez władze miasta, utworzenia dwóch szkół (podstawowej i średniej) z wykładowym językiem angielskim, usprawnienia pracy giełdy rolno-spożywczej oraz zorganizowania dwa razy w roku lokalnej giełdy nieruchomości.

Kolejne spotkanie w ramach forum odbędzie się 4 czerwca w Unia Mercure w Lublinie. Patronem medialnym jest „Puls Biznesu”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Wierzbicki

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Kaliscy przedsiębiorcy dyskutowali o regionie