Kalter Dobre relacje z klientami pozwalają budować sprawnie i tanio

SYS
opublikowano: 15-12-2008, 00:00

LIDERZY W REGIONACH PODLASKIE

2

W cztery lata można wypracować solidną pozycję na krajowym rynku wykonawstwa budowlanego. Dowodem jest białostocka Gazela Biznesu.

Budujemy twoje jutro — oto motto firmy Kalter z Białegostoku, zdobywcy drugiego miejsca w rankingu Gazel Biznesu na Podlasiu.

Firma powstała w 2004 roku. Świadczy usługi jako generalny wykonawca budownictwa mieszkaniowego, biurowego i użyteczności publicznej. Kalter specjalizuje się także w kompleksowych realizacjach hal produkcyjnych i przemysłowych, salonów samochodowych oraz stacji paliw.

W dziedzinie planowania inwestycji firma proponuje klientom m.in. sporządzanie studium opłacalności projektu inwestycyjnego i budżetów in-westycyjnych. Jedną z ciekawszych możliwości jest — wspólna z klientem — optymalizacja kosztów inwestycji przez aktywny value engeneering.

Obecnie Kalter buduje osiedla mieszkaniowe Regaty i Klonowa Aleja w Warszawie. Pracownicy firmy zapewniają, że mogą realizować nawet trudne projekty budowlane, a jednocześnie utrzymać niskie koszty. Jak to osiągają? Podobno najlepszymi — i sprawdzonymi przez kierownictwo — metodami są partnerskie relacje z klientami oraz sprawne zarządzanie. Każdemu projektowi przyświeca motto firmy, czyli: "Budujemy twoje jutro".

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SYS

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu