Kapsch nie zamierza gasić światła

opublikowano: 14-05-2018, 16:33
aktualizacja: 14-05-2018, 16:37

Koniec kontraktu na pobór opłat za drogi szybkiego ruchu nie oznacza końca działalności Kapscha w Polsce. - Zależy nam na dalszej dobrej współpracy z administracją państwową - mówi podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach Marek Cywiński, dyrektor generalny tej spółki w Polsce.

- Jesteśmy gotowi do zaangażowania się w te czy inne obszary obsługi systemu, co do których może się okazać, że zasoby czy kompetencje okażą się niewystarczające - mówi Cywiński i zapowiada, że Kapsch zamierza startować w ewentualnych przetargach związanych z obsługą systemu.

Generalna Dyrekcja Transportu Drogowego ma przejąć obsługę systemu poboru opłat z początkiem listopada. W Pulsie Biznesu opisywaliśmy niedawno, że w związku z brakami kadrowymi, niektórzy pracownicy Kapscha zaczęli otrzymywać lepiej płatne oferty pracy w GITD. - Wiem jak trudno jest zbudować kompetentny zespół - komentuje Marek Cywiński zapytany o proceder podkupywania pracowników.

Więcej w materiale wideo:

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Sołtys

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu