Karta płatnicza od ręki

opublikowano: 16-09-2015, 22:00

Idea Bank ma nowy pomysł na udogodnienie dla klientów — postanowił wydawać karty płatnicze od ręki.

Można to zrobić w placówkach Idea Hub. Zainteresowany klient po złożeniu wniosku o konto razem z kartą płatniczą dostanie od razu karę z numerem, chipem i datą ważności. Zostanie też na nią nadrukowane imię i nazwisko klienta dzięki kompaktowemu urządzeniu, które jednocześnie automatycznie połączy w swoim systemie daną kartę z nazwiskiem klienta.

— W standardowym procesie bank zleca firmie zewnętrznej wytłoczenie na karcie imienia i nazwiska klienta. Karta następnie jest wysyłana do właściciela. Ma to jednak miejsce zazwyczaj dopiero po kilku dniach od spotkania z bankierem. A brak karty w tym czasie na pewien czas ogranicza swobodę klienta w dostępie do gotówki i wykonywaniu transakcji — przekonuje Monika Chwiedziewicz, dyrektor Departamentu Rozwoju Bankowości Transakcyjnej w Idea Banku.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane