Czytasz dzięki

Katarzyna Bem w Avivie

WST
opublikowano: 10-03-2020, 22:00

Do zespołu zarządzającego Avivy w Polsce dołączy Katarzyna Bem — zostanie członkiem zarządu Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych.

Z początkiem kwietnia zacznie kierować biznesem majątkowym, przejmując schedę po Jolancie Karny, która we wrześniu zeszłego roku objęła stanowisko szefa sprzedaży, a także przejęła stery w obszarze marketingu, sprzedaży cyfrowej i strategii w Avivie. Katarzyna Bem jest związana z polskim rynkiem ubezpieczeniowym od 28 lat.

Wcześniej była związana z Grupą PZU, gdzie jako dyrektor biura zarządzania produktami odpowiadała za segment klientów indywidualnych i MŚP, nadzorując w szczególności obszary produktu i underwritingu. Pracowała w polskich i międzynarodowych firmach ubezpieczeniowych oraz brokerskich, m.in. Generali, Zurich, Gras Savoye Polska, Sedgwick. Jest absolwentką Wydziału Prawa UW oraz IESE Business School w Barcelonie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: WST

Polecane