Katarzyna Wolińska dyrektorem fabryki Imperial Tobacco

DI
opublikowano: 27-04-2011, 05:34

Z dniem 1 maja 2011 funkcję nowego dyrektora fabryki Imperial Tobacco Polska Manufacturing (d. Altadis Polska) w Radomiu obejmie Katarzyna Wolińska, dotychczasowy Kierownik Logistyki w Fabryce Wiodącej Imperial Tobacco Polska SA w Jankowicach, gmina Tarnowo Podgórne k. Poznania.

Tym samym  zastąpi ona dotychczasowego dyrektora fabryki w Radomiu – pana Philippe Bonnin.

Katarzyna Wolińska rozpoczęła pracę w Imperial Tobacco Polska w 1995 roku w dziale marketingu. Następnie zajmowała się procesem zakupów, by w roku 2004 awansować na stanowisko Kierownika Działu Zakupów. Po roku objęła stanowisko Kierownika Logistyki, a od 2009 roku odpowiadała za strukturę łańcucha dostaw dla obu Zakładów Imperial Tobacco w Polsce – w Jankowicach i Radomiu.
Jej niewątpliwym sukcesem było stworzenie i przygotowanie zespołu ekspertów, do którego zadań należało samodzielne prowadzenie procesów logistycznych.
Obecny awans Katarzyny Wolińskiej jest wyrazem uznania i docenienia przez koncern Imperial Tobacco jej szerokich kompetencji, dotychczasowych sukcesów i wieloletniego doświadczenia w podejmowaniu kluczowych decyzji.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Katarzyna Wolińska dyrektorem fabryki Imperial Tobacco