Czytasz dzięki

Kokaina w bananach z Biedronki

PAP, DI
opublikowano: 15-08-2020, 13:01

Kokainę o czarnorynkowej wartości 5 mln zł znaleziono w piątek w bananach w sklepie Biedronka w Ostrowie Wlkp.

Bezpieczeństwo klientów i produktów jest dla nas absolutnym priorytetem, dlatego też dzięki czujności i zaangażowaniu naszych pracowników, po znalezieniu zawartości niewiadomego pochodzenia w jednym z naszych sklepów, natychmiast podjęliśmy odpowiednie kroki – poinformowała sieć Biedronka w nadesłanym w sobotę oświadczeniu w związku z wykryciem 19 kg kokainy w pudle z bananami.

Biedronka
Zobacz więcej

Biedronka fot. Bloomberg

"Przede wszystkim poinformowaliśmy o sprawie stosowne służby, z którymi pozostajemy w ścisłej współpracy oraz dostawcę produktu, odpowiedzialnego za tę konkretną dostawę. Wszelkie dodatkowe pytania należy kierować do właściwych instytucji państwowych" – oświadczyli przedstawiciele Biedronki w komunikacie.

19 kg kokainy o czarnorynkowej wartości 5 mln zł znaleziono w piątek w bananach w sklepie Biedronka w Ostrowie Wlkp. O sprawie poinformował PAP rzecznik prasowy ostrowskiej Prokuratury Okręgowej Maciej Meler.

Wiadomo, że importerem bananów z Ekwadoru była firma ze Zgierza.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP, DI

Polecane