Kolejny producent gier zadebiutuje na NewConnect

opublikowano: 16-05-2019, 10:23

Jeszcze w maju tego roku spółka Art Games Studio zadebiutuje na rynku NewConnect.

Spółka, specjalizująca się w produkcji gier na komputery stacjonarne, została założona w lipcu 2017 r. Do tej pory wyprodukowała trzy gry - "EarthWorms", "Bad Dream: Fever" i "Escape Doodland". W 2018 r. zysk netto firmy wyniósł 326 tys. zł.

- Jesteśmy zadowoleni z podjętych kroków przy produkcji tych tytułów, które generują dla spółki systematyczne finansowanie. Debiut na rynku NewConnect to niezwykle ważny etap w naszej działalności. Wierzę, że upublicznienie akcji wpłynie na rozpoznawalność marki Art Games Studio w branży i zwiększy naszą wiarygodność dla potencjalnych kontrahentów. Pomoże to w dalszym rozwoju i kolejnych planach inwestycyjnych – ocenia Jakub Bąk, CEO Art Games Studio.

Studio pracuje obecnie nad ośmioma projektami, których jest twórcą lub współtwórcą. Najbliższe premiery zaplanowano na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2019. Wśród nich są: Spyhack, Unlucky7 i The Worst Day Ever – wszystkie na komputery stacjonarne. Wydawcą ma być Ultimate Games, spółka notowna na GPW.

W czwartym kwartale Art Games Studio planuje cztery premiery, w tym grę "Faither", czyli symulator egzorcysty, który zostanie wydany na PC i konsolę Nintendo Switch. .

c3b39424-8c30-11e9-bc42-526af7764f64
Opowieści z arkusza zleceń
Newsletter autorski Kamila Kosińskiego
ZAPISZ MNIE
Opowieści z arkusza zleceń
autor: Kamil Kosiński
Wysyłany raz w miesiącu
Kamil Kosiński
Newsletter z autorskim podsumowaniem najciekawszych informacji z warszawskiej giełdy.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu