O WYDARZENIACH

W ciągu roku „Puls Biznesu” organizuje około 50 wydarzeń skierowanych do różnych branż. Są to zarówno małe warsztaty jak również duże, ogólnopolskie konferencje, fora i kongresy. Do współpracy zapraszamy najlepszych mówców, ekspertów i praktyków.

Do najważniejszych w ciągu roku, cyklicznych wydarzeń należą m.in.:

TRENDY SPRZEDAŻY – WYDARZENIE ORGANIZOWANE W STYCZNIU

Jedno z najważniejszych wydarzeń dedykowanych dyrektorom sprzedaży. Co roku, poruszamy najważniejsze dla branży tematy, skupiamy najlepszych ekspertów i przedstawiamy najciekawsze rozwiązania ułatwiające ciągły rozwój tego sektora. Rokrocznie kongres gromadzi najlepszych ekspertów oraz praktyków rynku i już na stałe wpisał się w kalendarz imprez branżowych. Podczas kongresu uczestnicy dowiadują się m. in. jak:

 • dostosować strategię sprzedaży do zmieniającego się rynku oraz jak stawiać realne cele sprzedażowe,
 • mądrze i efektywnie zarządzać sprzedażą, aby budować dobre relacje zarówno z rynkiem, jak i pracownikami,
 • rekrutować, motywować i dbać o zespół sprzedażowy oraz jak efektywnie wykorzystywać zasoby sprzedażowe,
 • sprostać natężeniu komunikacyjnemu, tak aby oferta sprzedażowa docierała do założonego targetu,
 • zarządzać różnymi kanałami sprzedażowymi jednocześnie oraz jak decydować o celach konkretnych kanałów,
 • wykorzystywać nowoczesne technologie do osiągania celów sprzedażowych,
 • poznać i wartościować naszego klienta, skąd czerpać rzetelne informacje na jego temat i jak ich nie zmarnować.

POWER TO WOMEN – WYDARZENIE ORGANIZOWANE W MARCU

Konferencja „Power to Women” została przygotowana specjalnie dla kobiet liderek, ukierunkowanych na sukces w biznesie. Prelegenci pokazują narzędzia, które pomogą każdej menedżerce realizować zamierzone cele, świadomie zdobywać wpływy i pozycję w organizacji oraz osiągnąć osobisty sukces.

Przykładowe tematy wydarzenia:

 • kobieta jako lider męskiego zespołu – jak budować autorytet w środowisku pracy opanowanym przez mężczyzn,
 • rola stereotypów na gruncie biznesowym oraz jak z nimi walczyć,
 • co wspomaga sukces kobiet
 • work-life balance.

PROJECT MANAGEMENT FORUM – WYDARZENIE ORGANIZOWANE W KWIETNIU

Project Management Forum to wydarzenie skierowane do wszystkich osób, które zarządzają projektami, są ciekawe nowych pomysłów i chcą poszukiwać jeszcze skuteczniejszych rozwiązań. Podczas Forum skupiamy się na zestawianiu różnych metodologii i narzędzi, porównywaniu ich, pokazywaniu wad i zalet, a finalnie wskazaniu, które z narzędzi czy metod są warte wdrożenia. Co roku naszą konferencję wyróżnia innowacyjny i nieszablonowy program oraz znakomici eksperci.

TRENDY CONTACT CENTER – WYDARZENIA ORGANIZOWANE W CZERWCU

Contact Center to jedna z najszybciej rozwijających się branż. To, co jeszcze rok temu było innowacją, dzisiaj staje się już swoistym „must-have”. Z jednej strony należy dbać o jak najlepszych ekspertów, jakich się zatrudnia, z drugiej należy być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W centrum jednak zawsze jest klient – jego potrzeby, oczekiwania, różnorodność.

Contact Center to nie tylko obsługa klienta, to również dbałość o najwyższą jakość zarówno w procesie obsługi klientów, ale również obsługi reklamacji.

Przykładowe tematy wydarzenia:

 • zdobywanie przewagi konkurencyjnej poprzez budowanie najwyższej jakości obsługi,
 • utrzymywanie kluczowych pracowników i tworzenie efektywnych systemów motywacyjnych,
 • sposoby budowania wielokanałowości w obsłudze klientów,
 • zwiększanie efektywności i podnoszenie wydajności działu call center.

FORUM DYREKTORÓW DZIAŁÓW PRAWNYCH – WYDARZENIE ORGANIZOWANE WE WRZEŚNIU

Forum jest cenionym przez środowisko spotkaniem o wieloletniej tradycji. Prawnicy korporacyjni i partnerzy kancelarii prawnych spotykają się by wymienić doświadczenia związane ze strategicznym zarządzaniem działem prawnym, a także by zaktualizować wiedzę w najważniejszych obszarach na styku prawa i biznesu.

Przykładowe tematy omawiane podczas wydarzenia:

 • rozwiązania i narzędzia wspierające procesy zarządzania działem prawnym,
 • omówienie najnowszych zmian i regulacji prawnych w biznesowym środowisku,
 • rola działu prawnego w kreowaniu etyki w biznesie,
 • budowanie pozycji działu prawnego w relacjach z innymi działami w firmie,
 • zasady efektywnej współpracy z klientem.

HR SUMMIT – WYDARZENIE ORGANIZOWANE WE WRZEŚNIU

To wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku, na które zapraszamy dyrektorów personalnych, menedżerów ds. HR oraz wszystkich, dla których ciekawa i ważna jest tematyka zarządzania zasobami ludzkimi i wyławiania talentów. Udział w kongresie gwarantuje inspiracje, wiedzę, możliwość poznania znakomitych praktyków, czas na networking oraz możliwość rozwoju.

Przykładowe tematy kongresu:

 • sposoby polepszania relacji na linii HR-biznes,
 • najnowsze zmiany w prawie pracy,
 • performance management –skuteczne zarządzanie efektywnością.

KONGRES PUBLIC RELATIONS I KOMUNIKACJI – WYDARZENIE ORGANIZOWANE W PAŹDZIERNIKU

Branża Public Relations od jakiegoś czasu zmaga się z potężnymi wyzwaniami związanymi z budową nowego podejścia do procesu komunikacji . Podczas poszczególnych edycji kongresu pokazujemy najnowsze trendy w PR, omawiamy najważniejsze wydarzenia branżowe i wraz z czołowymi polskimi ekspertami zastanawiamy się nad kierunkiem zmian w branży. Kongres Public Relations i Komunikacji to jedyne w swoim rodzaju miejsce wymiany doświadczeń oraz platforma wymiany wiedzy, umożliwiająca Państwu indywidualny rozwój , tak ważny w karierze każdego PR-owca.

Żyjemy w czasach przesycenia komunikacją – natłok informacji i nowe kanały komunikacji nie ułatwiają dotarcie z komunikatem do wymarzonej grupy docelowej. Co zatem robić, aby nasz komunikat został odebrany i wysłuchany? Temu jest właśnie poświęcony październikowy kongres PR i Komunikacji.

Przykładowe prelekcje podczas wydarzenia:

 • czym jest PR w dzisiejszych czasach i jaka jest jego funkcja,
 • trendy w nowych mediach,
 • influencerzy i ich wpływ na decyzje klientów,
 • transparentna komunikacja.

FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI „POLSKA LOGISTYKA” – WYDARZENIE ORGANIZOWANE W PAŹDZIERNIKU

To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku logistycznym. Do tej pory odbyło się już 13 edycji.

Forum co roku gromadzi najlepszych ekspertów i już na stałe wpisało się w kalendarz imprez branżowych. Jest to przede wszystkim wyjątkowa okazja do dyskusji w gronie praktyków, odpowiedzialnych za rozwój łańcucha dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne. Uczestnicy wydarzenia poznają światowe trendy i uzyskują odpowiedzi na najistotniejsze pytania trapiące rynek. Zapraszani eksperci to doświadczeni praktycy, którzy wskazują nowoczesne rozwiązania oraz sprawdzone praktyki optymalizacji działań w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw, zaopatrzenia, transportu, produkcji oraz magazynowania. Skupiamy sięna potrzebach liderów logistyki. Odpowiadamy na najważniejsze pytania dotyczące zarządzania w tej branży i podpowiadamy jak zoptymalizować i unowocześnić działania operacyjne. Przedstawiamy inspirujące przykłady wdrożeń i działań firm logistycznych z całego świata, ale pokazujemy też doskonałe praktyki z naszego podwórka.

KONGRES PRAWO KONKURENCJI – WYDARZENIE ORGANIZOWANE W LISTOPADZIE

Podczas kongresu omawiamy bieżące zagrożenia na gruncie prawa konkurencji w ramach wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji przedsiębiorcy, analizujemy problemy wyłączności w porozumieniach wertykalnych – kiedy jest dozwolona a kiedy zakazana. Poruszamy także tematy związane z problemem nieuczciwej reklamy, naruszania interesów przedsiębiorców oraz dokonujemy analizy dotyczącej działalności sklepów internetowych a w szczególności ich regulaminów.

Kongres Prawo Konkurencji to intensywne, jednodniowe spotkanie z najlepszymi ekspertami. Obfituje w ciekawe dyskusje, liczne case studies oraz rzetelne prelekcje porządkujące wiedzę.

Lokalizacje wydarzeń:

Nasze konferencje odbywają się w prestiżowych lokalizacjach: Hotel Marriott, Sheraton, Sound Garden Hotel, Hotel Polonia Palace, The Westin Hotel, Airport Hotel Okęcie, a także Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Historii Żydów Polskich - idealne dla biznesowych spotkań.