SPONSORING KONFERENCJI „PULSU BIZNESU”

Konferencje „Pulsu Biznesu” to ugruntowana marka działająca na rynku od 2004 roku. Codziennie przyglądamy się trendom i wyzwaniom rynkowym, aby tworzyć doskonałe pod względem merytorycznym i organizacyjnym wydarzenia. Współpracujemy z uznanymi ekspertami i praktykami na rynku a wydarzenia odbywają się w prestiżowych hotelach.

Konferencje „Pulsu Biznesu” w liczbach roku 2017:

Konferencje „Pulsu Biznesu w liczbach roku 2017
Opracowano na podstawie zgłoszeń na konferencje „Pulsu Biznesu” w roku 2017
Konferencje „Pulsu Biznesu w liczbach roku 2017
Opracowano na podstawie zgłoszeń na konferencje „Pulsu Biznesu” w roku 2017

Pozycję lidera rynku uzyskaliśmy dzięki doskonałej organizacji oraz gruntownej analizie rynku. Wyznaczamy nowe standardy profesjonalnej organizacji konferencji zapewniając wysoki poziom zarówno merytoryczny, jak i logistyczny naszych wydarzeń.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu na rynku konferencji, możemy zaoferować klientom nie tylko współpracę na zasadzie partnerstwa nad już istniejącymi wydarzeniami, ale także organizację od podstaw wyspecjalizowanych imprez B2B, adresowanych do grup docelowych wskazanych przez Państwa. Nasze usługi kierujemy do firm, które chcą budować bliskie relacje z polskim i międzynarodowym biznesem. Zależnie od potrzeb klientów, organizujemy spotkania – od kierowanych do wąskiego grona uczestników po konferencje dla kilkuset osób.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania oraz propozycje współpracy w zakresie sponsoringu:

  • Dział Sponsoringu „Pulsu Biznesu”
  • tel. +48 22 333 98 90
  • fax: +48 22 333 97 78/22 333 97 42
  • e-mail: [email protected]