Konkurs PAIH dla innowatorów

Puls Biznesu
opublikowano: 10-05-2018, 22:00

PAIH ogłosiła konkurs na innowacyjne technologie lub produkty, które mogą stać się wizytówką pawilonu narodowego na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju, a także posłużyć do jego budowy.

PAIH ogłosiła konkurs na innowacyjne technologie lub produkty, które mogą stać się wizytówką pawilonu narodowego na Światowej Wystawie EXPO 2020 w Dubaju, a także posłużyć do jego budowy. Na podstawie zgłoszeń powstanie lista rekomendacyjna firm, która zostanie dołączona do dokumentacji konkursu architektonicznego.

W konkursie mogą wziąć udział tylko firmy, których oferta nawiązuje do założeń zrównoważonego rozwoju oraz szeroko rozumianej mobilności. Chodzi o innowacyjne technologie lub produkty, które znajdują się już w fazie komercjalizacji w kraju i mogą być sprzedane za granicę. Kluczowym kryterium jest również okres prowadzenia przez firmę działalności — nie krótszy niż 12 miesięcy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 maja 2018 r.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Puls Biznesu

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Konkurs PAIH dla innowatorów