Kontrahenci w Rosji czekają

opublikowano: 26-10-2015, 22:00

Polscy przedsiębiorcy z branży spożywczej mogą promować się podczas międzynarodowych targów „Peterfood-2015” w Sankt-Petersburgu.

Tamtejszy Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Konsulatu Generalnego RP organizuje dla polskich firm stoisko promocyjno-informacyjne, na którym mają możliwość prezentacji materiałów reklamowych oraz prowadzania rozmów z kontrahentami.

Coroczne targi „Peterfood-2015” są największym wydarzeniem z branży spożywczej w północno-zachodniej części Rosji. WPHI zaprasza firmy do udziału w imprezie i spotkaniach towarzyszących. Przypomina też, że nie wszystkie artykuły branży spożywczej są objęte sankcjami na rynku rosyjskim. Udział polskich przedsiębiorców w targach jest bezpłatny.

Ponoszą oni jednak z własnej kieszeni koszty dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia. W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu WPHI zachęca do przysyłania swoich materiałów reklamowych. Będą one przekazywane rosyjskim handlowcom zainteresowanym współpracą.

WAŻNA DATA

18-20.11

W tych dniach odbędą się międzynarodowe targi „Peterfood-2015” w Sankt- -Petersburgu.

WIĘCEJ INFORMACJI:

Kontakt z WPHI: info.spb@trade.gov.pl Strona targów: http://peterfood.ru/ market@imperiaforum.com

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu