Korzystaj z rozszerzonej rzeczywistości

opublikowano: 12-04-2018, 22:00

Wraz ze wzrostem popularności wirtualnej rzeczywistości (VR), przed przedsiębiorcami otwierają się nowe perspektywy.

Wraz ze wzrostem popularności wirtualnej rzeczywistości (VR), przed przedsiębiorcami otwierają się nowe perspektywy. Tę technologię mogą wykorzystać do wspierania rozwoju swoich firm. W czwartek 19 kwietnia o godzinie 19 w łódzkim Idea Hubie na rynku Manufaktury podczas spotkania networkingowego opowie o tym Bartosz Gajdziński. Ujawni on tajniki branży wirtualnej rzeczywistości i powie, dlaczego jest to dla przedsiębiorców szansa na niestandardowe działania zrzeszające odbiorców wokół marki. Uczestnicy będą mogli również wypróbować sprzęt VR.

Bartosz Gajdziński to pasjonat nowoczesnych technologii, dla którego gry komputerowe stały się sposobem na życie. Od kilku lat współprowadzi Virtual House w Łodzi, który oferuje wizualizacje w przestrzeni VR. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony: https://293055-89.evenea.pl/ lub drogą e-mailową — drewnowska@ihub.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu